O nas

Zdjęcie (1)

„Najważniejszą częścią Energy Waves są ludzie – zespół składający się ze światowej klasy specjalistów: konstruktorów, automatyków, programistów i technologów. Łączy nas wspólna pasja do najnowocześniejszych technologii, co pozwala nam czerpać radość podczas realizacji projektów.”

Wojciech Pietruszewski, właściciel firmy Energy Waves.

Doświadczenie

Od ponad 10 lat zajmujemy się usprawnianiem procesów technologicznych wykorzystywanych w produkcji elektroniki. Nasze rozwiązania są przystosowane do produkcji przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Wiemy co jest ważne aby maszyny działały bezawaryjnie, gwarantowały wysoką jakość oraz wdajność i jednocześnie były przyjazne dla użytkownika.

Wiedza

Jesteśmy na bieżąco z najnowyszmi rozwiązaniami na rynku, śledzimy trendy aby oferować najbardziej wydajne rozwiązania z zakresu automatyki, robotyki i aplikacji. Stale poszerzamy wiedzę aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Wizja

Chcemy tworzyć maszyny przyszłości, pełne zaawansowanych technologii, coraz bardziej autonomiczne, wykorzystujące statystyczną analizę danych i sztuczną inteligencję do tworzenia bardziej stabilnych procesów. Lubimy duże i przejrzyste interfejsy użytkownika, oraz dostęp do danych w chmurze.

Orientacja na klienta

Automatyzacja procesów wiąże się ze znacznymi inwestycjami. Dlatego chcemy dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby aby dopasować rozwiązanie do Ciebie. Pomożemy przejść przez cały etap wdrażania, wskażemy potencjalne zagrożenia, aby uniknąć ich w przyszłości. Zależy nam na sprawnym wdrożeniu systemu abyś mógł cieszyć się z szybkiego zwrotu z inwestycji.

Elastyczność

Wybór najlepszego rozwiązania usprawniającego proces będzie zależał od indywidualnych wymagań klienta. Dlatego tak bardzo cenimy sobie naszą niezależność i elastyczność. Nie jesteśmy przedstawicielem handlowym, co pozwala nam zwalidować dostępne rozwiązania od różnych dostawców i wybrać najlepsze dla Ciebie.

Win-win mindset

Pozytywne i długofalowe relacje z klientami są podstawą naszej działalności. Wierzymy, że razem możemy więcej niż każdy z osobna, dlatego współpracujemy z klientem podczas całego projekt od pomysłu aż do wdrożenia. Wspólnie z klientem podejmujemy decyzje dotyczące funkcjonalności systemu.

Scroll to Top