ROBOTYZACJA

Robotyzujemy procesy technologiczne z wykorzystaniem robotów standardowych, kolaboracyjnych i autonomicznych wózków transportowych. Bazujemy na najlepszych rozwiązaniach dostępnych na rynku.

Szybkość i powtarzalność

Systemy zrobotyzowane mają na celu usprawnienie operacji produkcyjnych poprzez wykonywanie zadań szybko i powtarzalnie, co przekłada się na niższe koszty produkcji i krótszy okresy zwrotów. Dzięki naszemu systemowi można oczekiwać lepszej jakości produktu, a także zmniejszenia liczby błędów ludzkich, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia zadowolenia klientów.

Jakość

Zastosowanie robotów w produkcji zmniejsza zmienność i prowadzi do wyższej jakości produktów. Automatyzując zadania i wykorzystując zaawansowane technologie, roboty przyczyniają się do bardziej kontrolowanego i precyzyjnego środowiska produkcyjnego.

Walidacja systemu
w symulacji

Przed integracją robotów w procesie produkcyjnym wykorzystujemy symulację komputerową do walidacji systemu i upewnienia się, że spełni on określone wymagania. Pozwala nam to zidentyfikować potencjalne problemy przed fizyczną integracją, zmniejszając koszty i minimalizując przestoje.

Roboty kolaboracyjne

Roboty współpracujące są zaprojektowane do bezpiecznej pracy obok pracowników, zwiększając elastyczność procesów produkcyjnych. Są łatwe w integracji z istniejącymi procesami produkcyjnymi, przez co wspierają przepływ produktów. Dzięki intuicyjnemu programowaniu i przyjaznym dla użytkownika interfejsom, nasze roboty są dostępne dla operatorów na każdym poziomie umiejętności.

AGV

Zautomatyzowane pojazdy sterowane zmniejszają zależność od pracy ręcznej, oszczędzając koszty związane z wynagrodzeniami i świadczeniami pracowniczymi. AGV może działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez konieczności robienia przerw, co skutkuje nieprzerwanym przepływem materiałów w zakładzie produkcyjnym, co prowadzi do płynniejszego procesu produkcyjnego, skrócenia czasu przestojów i poprawy ogólnej efektywności sprzętu

Skontaktuj się

Interesuje Cię współpraca w zakresie robotyzacji? Skontaktuj się z nami na jeden z poniższych sposobów lub wyślij wiadomość przez formularz.

+48691466935

info@energywaves.com.pl

Formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
Scroll to Top