PRZEMYSŁ 4.0

Rozwijamy dedykowane rozwiązania do zarządzania procesami produkcyjnymi. Nasz zespół ściśle współpracuje z klientem, aby zrozumieć unikalne potrzeby i dopasować do nich rozwiązania programowe.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w branży produkcyjnej, a nasze rozwiązania programowe są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie. Zapewniamy, że wszystkie dane są zaszyfrowane, a dostęp do systemu jest ograniczony tylko do uprawnionych użytkowników. Nasze systemy przechodzą regularne testy bezpieczeństwa w celu zidentyfikowania i wyeliminowania wszelkich słabości, zapewniając, że dane naszych klientów są zawsze bezpieczne.

 

Rozwiązania w chmurze

Dostęp do aktualnych danych jest kluczowy w identyfikacji trendów, prognozowaniu popytu i optymalizacji procesów produkcyjnych. Niezależnie od tego czy pracujesz na laptopie czy smartfonie, dzięki rozwiązaniom w chmurze masz zapewniony stały dostęp do aktualnych danych z dowolnego miejsca.

 

Wizualizacja danych

Wizualizacja danych jest kluczowa w podejmowaniu decyzji. Nasze rozwiązania wykorzystują najnowocześniejsze technologie do tworzenia dynamicznych i interaktywnych pulpitów, które umożliwiają wizualizację danych w czasie rzeczywistym, zapewniając kompleksowy przegląd procesów produkcyjnych.

 

Dane historyczne

Dostęp do danych historycznych i diagnostycznych ma kluczowe znaczenie dla identyfikacji trendów, prognozowania popytu i optymalizacji procesów produkcyjnych. Dlatego nasze rozwiązania programowe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwy dostęp do danych historycznych i diagnostycznych. Do przechowywania danych i zarządzania nimi wykorzystujemy technologie oparte na chmurze.

 

Predykcja

Najważniejsze jest to, co wydarzy się w przyszłości. Dlatego nasze systemy analizują dane historyczne aby przewidzieć wydarzenia w przyszłości i zareagować na nie zanim w ogóle wystąpią.

 

Skontaktuj się

Interesuje Cię współpraca w zakresie przemysłu 4.0? Skontaktuj się z nami na jeden z poniższych sposobów lub wyślij wiadomość przez formularz.

+48691466935

info@energywaves.com.pl

Formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
Scroll to Top