SYSTEMY WIZYJNE

Nasze systemy wizyjne są zaprojektowane aby poprawiać jakość produktów. Dzięki powtarzalności, dokładności i niezawodnościś są bezcennym narzędziem w dążeniu do doskonałości produkcyjnej.

Wykrywanie błędów

Głównym zadaniem systemu wizyjnego jest wykrywanie defektów w produktach. Systemy wizyjne potrafią sprawdzać złożone cechy i charakterystyki produktów, takie jak wymiary, zadrapania, nadruki i wiele innych. System wizyjny pomoże poprawić wydajność, zmniejszyć ilości odpadów oraz zwiększyć efektywności produkcji.

 

Pomiary produktu

Jedną z kluczowych zalet systemu wizyjnego jest jego zdolność do zapewnienia dokładnych pomiarów, nawet do setnych części milimetra. Dzięki zastosowaniu optymalnych algorytmów, może wykonać do kilkunastu inspekcji na sekundę, powtarzalnie przez cały okres pracy.

 

Kontrola procesu

Nasz system kontroli wizyjnej jest w stanie dostarczyć cennych danych i analiz dotyczących procesów produkcyjnych. Gromadząc dane na temat wskaźników produkcji, takich jak wydajność, wskaźnik braków i wad, nasz system umożliwia podejmowanie decyzji opartych na danych w celu usprawnienia procesu produkcyjnego i obniżenia kosztów.

 

Dane w czasie rzeczywistym

Nasz system można również zintegrować z istniejącym procesem produkcyjnym, co sprawia, że jest on bezproblemowym dodatkiem do przepływu pracy. Pozwala to na monitorowanie i dostosowywanie linii produkcyjnej w czasie rzeczywistym, zapewniając, że wszelkie problemy są szybko identyfikowane i rozwiązywane.

 

SPC

Dane zebrane przez system wizyjny mogą zostać wykorzystane do statystycznej analizy procesu. Wdrożenie metodologii Lean Six Sigma do procesu produkcyjnego poprawi jego wydajność, zmniejszy odpad i co najważniejsze pozwoli dogłębnie zrozumieć wpływ czynników zewnętrznych na produkt.

 

Skontaktuj się

Interesuje Cię współpraca w zakresie systemów wizyjnych? Skontaktuj się z nami na jeden z poniższych sposobów lub wyślij wiadomość przez formularz.

+48691466935

info@energywaves.com.pl

Formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
Scroll to Top